Asma Tavan
Asma Tavan
Asma Tavan

Asma tavan sistemleri kullanım alanları için kolaylık sağlamasının yanında birçok alt yapıyı gizler ve çekilen tesisat sistemlerine kolay müdahale etmemize yardımcı olur. Asma tavan sistemleri istenilen konsepte uygun olarak imal edilerek uygulanabilir.

Metal asma tavan klipsli metal asma tavan taşyünü alçıpan asma savan ve birçok dekoratif asma tavan mevcuttur. Kullanılacak olan asma tavan modeli yapılacak alanın konseptine uygun olanı seçmek gerekir. Metal asma tavan alıpan asma tavanla birlikte uygulanarak dekore edilebilir.

Klipsli asma tavan kullanımı klipsli olması açısından çok kolay söküp takılabilir. Alt yapısında kolay çalışmayı sağlar. Islak hacimli alanlarda kullanılır.

Taşyünü asma tavan çevreleyen çelik karkasla döşenmektedir. Alt yapısındaki tesisatlara kolay erişimi kullanıcı içinde kolaylık sağlar. Deforme olan plakaları kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

Gergi asma tavan yapılan alanlara 3 boyutlu bir görüm sağlamaktadır. İstenilen motif resim vb görseli tavanınızda görmeniz mümkün artık. Gergi asma tavan sistemi ısıtılarak istenilen forma girebilen, çeşitli renk ve dokularda, PVC esaslı membranın, özel alüminyum profillerine gerilerek uygulanmasıdır. Sıradışı ve istenilen şekil ve renk kombinasyonuyla farklılık yaratmaktadır.

Metal Asma Tavan

Metal Asma Tavan

 

Taşyünü Asma Tavan

Taşyünü Asma Tavan

 

Klipinli Metal Asma Tavan

Klipinli Metal Asma Tavan

 


Klipsli Metal Asma Tavan

Klipsli Metal Asma Tavan

Alçıpan Asma Tavan

Alçıpan Asma Tavan