Açık Ofis Bölme Sistemleri

Açık ofis bölme sistemleri ısıtma, soğutma, ışık gibi gereksinimleri bir arada kullanabilmek için tercih edilen tavana kadar olmayan alçak  modüler panel ve ofis cam bölme duvarlardır. Separatör ofis ara bölme sistemleri çalışma alanları ve ofis ortamlarında gereksinimlere göre mükemmel çözüm sunmaktadır.

Ofis alanlarında, çoklu çalışanların olduğu açık ofis alanı olarak kullanılan mekanlarda, personelin çalışma alanlarını belirlerken havalandırma ve soğutma sistemlerinin de birimlerde etkili olabilmesi için alçak ara bölme sistemleri (seperatör) bölmeler tercih edilir.

Separatör ahşap ara bölme sistemleri, dar mekanlarda fonksiyonel ve estetik çalışma alanları oluşturularak çağdaş mekanlar hazırlıyoruz. Sepereratör bölme duvar açık ofis sistemleri olarak kullanılan alanlarda çözüm üretmek için idealdir. Separatör ayırıcı bölmelerde, çiftcam arası jaluzili, melamin panelli veya kumaş kaplamalı olarak modül seçimi yapılabilmektedir. Standart modül genişlikleri 90 cm, 105 cm ve 120 cm olarak kabul edilir.