Tam Camlı Bölme Duvar

Modüler tam cam bölme duvarlar, satina, kumlu, reflekte, opak, renkli, desenli farklı cam çeşitleriyle iç mekanlara şık bir görünüm verirken tasarım özgürlüğü de sunar. Dolu panellerin tercih edilmediği tamamen cam ile şeffaflık istenen bölmelerde kullanılır. Bu modellerde zemin ile tavan arasında kalan kısım tamamen cam modül ile geçilir. Tam camlı bölme duvar modülleri uygulama alanlarında genellikle  koridor veya lobiye bakan, görüş alanı ve ışık alma olasılığı fazla olan bölümlerinde kullanılır.

Tam camlı bölme duvar modellerde yerden tavan seviyesine kadar camlı bölme modüller uygulanır. Ayrıca kapı üst seviyesine kadar olan kısımlar camlı bölme duvar, kapı üst seviyesi ile tavan arası dolu panellerle de uygulama yapılabilir. Bölme duvar standart modül genişlikleri 90 cm, 105 cm ve 120 cm olarak kabul edilir. Uygulama alanlarına göre özel modül genişlikleri de yapılabilir.

 

Cam bölme sistemi, tam camlı modül olarak kabul edilir. Camın estetiği dekorasyon da bütünlük sağlaması, çalışma alanın ferah ve geniş görünmesi  iş verimi artırır. Cam iç mekanda kullanıldığı kadar artık dış mekanda da kullanılmaktadır. Cam bölme duvarlarda sınırsız tasarımlarda yaparak uygulanabilir.