Modüler Bölme Duvar

Modüler bölme duvar; ofis ve işyerine estetik görünümünün yanında üstün teknolojisi ve pratik bölme duvar sistemleri ile mekanda ihtiyaç duyulan en fazla alanı kazandırırken istenilen fonksiyona göre kullanıma olanak sağlar. Ofis, işyeri ve çoklu çalışma alanlarında  Jaluzili Cam Bölme, Derzli Bölme Duvar, Fugalı Bölme Duvar, Hareketli Bölme Duvar, Tam Dolu Bölme Duvar, Yarı Dolu Bölme Duvar, Orta Camlı Bölme Duvar modül uygulama ve ofis cam bölme sistemleri şeffaf, opak, reflekte, desenli, kumlu, lamine, temperli cam, çift cam arası jaluzi gibi seçenekleri bünyesinde barındırmaktadır. Çift taraflı yapının alt ve üst bölümünde yer alan yalıtım profilleri maksimum düzeyde ses yalıtımı sağlamaktadır.

Modüler Bölme Duvar
Modüler Bölme Duvar

Modüler bölme duvar pratik ve hızlı kurulumu ile zamandan tasarruf etmenizi ve maliyetlerinizi düşürmenizi sağlar. Modüler bölme duvar sistemleri ofis içerisindeki gürültü seviyesini en aza indirmektedir. Bölme duvar panellerinde montaj, demontaj ve tekrar montajı esnasında herhangi bir deformasyon oluşmaz. Modüler bölme duvar sistemleri ölçüleri, modül tipleri, detayları, modül kaplama malzemelerinde kullanılan doğal ahşap kaplama, laminat, melamin, kumaş kaplama, deri kaplama gibi çok çeşitli ürün seçenekleriyle mekana özel, fonksiyonel ve dekoratif ortamlar yaratan bölücü bir sistemdir.

Bölme Duvar Sistemini oluşturan tüm konstrüksiyon ve paneller ön üretimlidir. Bölme duvar panelleri kısa sürede ve en temiz biçimde monte edilir. Modüler bölme duvar panelleri dolu veya camlı modül seçimleriyle uygulanacak mekanı gereksinime en uygun şekilde dekore etmenize olanak sağlar.

Monoblok Bölme Duvar

Monoblok Bölme Duvar

Klappa Bölme Duvar

 Derzli Bölme Duvar

Hareketli Bölme Duvar

Hareketli Bölme Duvar


Tam Dolu Bölme Duvar

Tam Dolu Bölme Duvar

Yarı Dolu Bölme Duvar

Yarı Dolu Bölme Duvar