Bölme Duvar Sistemleri

Archive for the ‘Genel’ Category

Bölme Duvar Sistemleri

Posted by admin on Ocak 21, 2017  |   No Comments »

Bölme duvar sistemleri çalışma ortamlarında, ofis cam bölme sistemleri kullanım sürecindeki gereksinimler ve olası değişiklikler göz önünde bulundurularak statik duvarlar  yerine modüler bölme duvar sistemleri kullanmak artık lüks olmaktan çok ihtiyaç haline geldiği açıkça söylenebilir.

Ofis Bölme Sistemleri

Posted by admin on Mayıs 2, 2012  |   No Comments »

Ofis Bölme Duvar Sistemleri, Ofis Bölme, Ofis Bölmeleri, Ofis Ara Bölmeleri, Ofis Panel Bölme Sistemleri, Ofis Cam Bölme, Ofis Modüler Bölme Sistemi Açık Ofis Sistemi Bölme Duvar Sistemlerinde Size Özel Tasarımlar.

 

Açık Ofis Bölme Sistemleri

Posted by admin on Mart 3, 2012  |   No Comments »

Açık ofis bölme sistemleri (Seperatör bölme) ısıtma soğutma, ışık gibi gereksinimleri bir arada kullanabilmek için tercih edilen tavana kadar olmayan ofis alçak ara bölme sistemidir.

Kapı Modelleri

Posted by admin on Mart 22, 2011  |   No Comments »

Kapı modelleri estetik, kalite, dayanıklılık ve uygulama pratikliği en üst noktada buluşuyor.  Yalın çizgilere sahip tasarımı, eğrisel pervaz detayı ile her türlü duvara ve mekana uyumu, çeşitli duvar kalınlıklarına adapte olmayı sağlayan her mekan için farklı yapıda ve malzemede yeni nesil kapı modelleri. Alüminyum kasalı laminat kapı ve Alüminyum kasalı cam kapı modelleri.

Zemin Kaplama

Posted by admin on Mart 22, 2011  |   No Comments »

Zemin kaplamaları mekanlarımızın en çok kullanılan ve yıpranan bölümüdür, uygulama malzemesi seçiminde estetik ve desen kadar, teknik özelliklerin de büyük önemi vardır. Bir mekanın karakteri onun zemin kaplamasındaki seçiminde yansıtılabilir. Yükseltilmiş zemin döşeme sistemleri kablo tesisat geçişi ve kolay ulaşım ile lokal kontrol ve onarım yapabilirisiniz.

 

Asma Tavan

Posted by admin on Mart 22, 2011  |   No Comments »

Asma tavan sistemleri tavandan geçen alt yapıyı gizler ve çekilen tesisat sistemlerine kolay müdahale etmemize yardımcı olur. Metal asma tavan, gergi asma tavan, clip-in (klipinli) metal asma tavan taşyünü alçıpan asma tavan, mesh asma tavan ve birçok dekoratif asma tavan mevcuttur. Kullanılacak olan asma tavan modeli yapılacak alanın konseptine uygun olanı seçmek sizin tercihiniz.