Bölme Duvar Sistemleri

Ara Camlı Bölme Duvar

Ara Camlı Bölme Duvar, bölme duvar modüllerinde orta kısımdaki cam panelleri ile daha modern ve mimari detaylar ortaya koyar. Ara cam bölme tamamen şeffaflık sağladığı gibi, mat cam kullanımlarında ışık geçirgenliği olan ve görüş özelliği kısıtlı rahat ve şık çalışma ortamı sağlamaktadır. Ofis ortamında farklı cam modelleri seçimi veya kumlama yöntemi ile yapılabilecek desen ve çizgiler sisteme ayrı bir dizayn vermektedir. Mekanların bölünmesi, bölmelerin ayrılması ve iç mekan düzenleme çözümü açısından son derece dayanıklı olan bölme duvar sistemleri bakım gerektirmeden uzun yıllar kullanabilmeniz için tasarlanmıştır.

Ara camlı bölme duvar panelleri çalışma ortamlarına modern mimari çizgiler, şık ve estetik görünüm sağlar. Ara camlı bölme duvarlar estetik görünümünün yanında üretiminin üstün teknolojisi ve pratik sistemleriyle mekanlarda az fire vererek en fazla kullanım alanını ortama kazandırarak ofis ve işyerleri gibi alanları bölümlemeye olanak tanır.

 

 

Ara camlı bölme duvar sistemleri, sistemin izole edilmesi ile akustik değerlerin ortamda oluşabilecek ses ve gürültü nün minumum düzeye indirmesinde yardımcı olmaktadır.

Dolu panel olan bölümlerin taş yünü-cam yünü ile izole edilmesi, ısı kaybını ortadan kaldırmaktadır.