Tam Camlı Bölme Duvar

            Tam Camlı Bölme Duvar

Modüler tam camlı bölme duvar, satina, kumlu, reflekte, opak, renkli, desenli farklı cam Çift cam Bölme çeşitleriyle iç mekanlara şık bir görünüm verirken tasarım özgürlüğü de sunar.

Dolu panellerin tercih edilmediği ofis cam bölme tamamen cam ile şeffaflık istenen bölmelerde kullanılır. Bu modellerde zemin ile tavan arasında kalan kısım tamamen cam modül ile geçilir.

Tam cam bölme duvar modülleri uygulama alanlarında genellikle  koridor veya lobiye bakan, görüş alanı ve ışık alma olasılığı fazla olan bölümlerinde kullanılır.

Modüler Tam camlı bölme duvar  yerden tavan seviyesine kadar ofis cam bölme modüller uygulanır.

Ayrıca kapı üst seviyesine kadar olan kısımlar camlı bölme duvar, kapı üst seviyesi ile tavan arası dolu panellerle de uygulama yapılabilir. Bölme duvar standart modül genişlikleri 90 cm, 105 cm ve 120 cm olarak kabul edilir. Uygulama alanlarına göre özel modül genişlikleri de yapılabilir.

Ofis Cam bölme sistemleri, tam camlı modül olarak kabul edilir. Camın estetiği dekorasyon da bütünlük sağlaması, çalışma alanın ferah ve geniş görünmesi  iş verimi artırır. Cam iç mekanda kullanıldığı kadar artık dış mekanda da kullanılmaktadır. Cam bölme duvarlarda sınırsız tasarımlarda yaparak uygulanabilir.

tr_TRTurkish