Hareketli bölme duvar, Kullanım alanları; Konferans salonu, toplantı salonu, seminer salonu, otel seminer salonu gibi geniş alanlarda tasarım kolaylığı sağlar.

Teknik özellikleri bakımından alternatifli yüzey seçenekleri ile hareketli ve yüksek ses yalıtım özelliği bölme duvar prestijli projede kullanılmış ve kullanılmaktadır.

Bölme sistemleri genel olarak pratik hareketli kabiliyeti sayesinde kullanıcısına Bölme Duvar konforu sağlar. Hareketli bölme duvar, mekanlarınızı ihtiyaçlarınıza göre kolayca uyarlamanızı sağlayan katlanabilir çok yönlü ve pratik bir çözümdür.

Sistem prensip olarak tavanda bir ray üzerinde hareket eden modüler duvar panel parçalarından oluşmaktadır. Hareketli Bölme duvar modülleri açıldığında yerde hiçbir iz bırakmaz.

Modüler duvar Sistemleri kolay kullanım için Hareketli bölme tercih edilmektedir.

Akustik panel parçalarından oluşmaktadır. Katlanabilir olması Bölme Sistemini tercihe göre kullanılmasına olanak sağlar.

Hareketli Bölme duvar modülleri açıldığında yerde hiçbir iz bırakmamaktadır, kapatıldığında tüm panelleri birbirine kilitleyen bir sıkıştırma sistemi kullanılmakta ve duvar izine sabitlenmektedir. Duvarları dolu ve cam olarak üretilmektedir.

Farklılaşan mekan boyutlarını günümüz gereksinimlerine uyarlamak için çok geniş bir yelpazede alternatifler sunar ve esnek mekan bölümlerinde birliktelik ve iletişimi sağlayan bir atmosfer yaratır.

Hareketli bölme duvar sistemleri, otellerde, okullarda, konferans salonları, eğitim salonları ve toplantı salonlarında ve ofis binalarında hareketli açılabilen alanlar sağlamaktadır.

Esneklik, hareketli bölme duvar sistemleri için anahtar kelimedir. Mdflam, kumaş kaplama değişen farklı yüzey kaplama malzemeleri sunan hareketli bölme duvar sistemleri, kullanışlı mekanlar yaratmak için en uygun sistemlerdir.

Hareketli bölme duvar sistemlerinde farklı özellikte serilerin farklı ray sistemleri vardır. Akustik Ses izolasyon değeri, yükseklik, ağırlık bu farklılığı yaratan etkenlerdir.

Fakat ray sistemi ne olursa olsun hareketli modüller minimum yer kaplayacak şekilde dizilirler.

Alan kaybının fazla olmaması ve tasarım bütünlüğünü bozmaması açısından, hareketli modüllerin park alanlarının yerlerine projenin planlanma safhasında karar verilmelidir.

tr_TRTurkish