Modular Partition Wall

Sistemleri

Bölme duvar ve modüler bölme duvar sistemleri, alüminyum ve cam kullanarak farklı ve kullanışlı hacimlerin elde edilmesini kolaylaştıran ofis bölme sistemleridir. Hızlı montaj ve estetik üstünlükleri ile ofislerinize şık ve sade bir görünüm kazandırırken, ortama değer katarlar.

Suspended Ceiling Systems

Asma tavan sistemleri, tavandan geçen alt yapıyı gizleyerek estetik bir görünüm kazandırmanın yanı sıra, çekilen tesisat sistemlerine kolay müdahale imkanı da sunar. Metal asma tavan, gergi asma tavan, metal clip-in (klipinli) tavan, taşyünü asma tavan, alçıpan asma tavan, mesh asma tavan ve petek asma tavan gibi birçok farklı modeliyle her ihtiyaca ve zevke uygun çözümler sunar.

Floor Covering Systems

Zemin Kaplamaları: Doğru Zemine Doğru Çözümler PVC Vinly kaplama, laminat parke, karo halı, yükseltilmiş döşeme, epoksi ve granit ürün alternatifleri ile farklı fonksiyon ve tasarımlara sahip zemin kaplamaları sunuyoruz. Doğru zemine doğru çözümler sunarak mekanlarınızın işlevselliğini ve estetiğini artırıyoruz.
Partition wall
Modular Partition Wall

Modular Partition Wall

Ofis Tasarımını Yeniden Tanımlayın: 

Partition Wall Systems olarak, ofisinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayan kapsamlı çözümler sunuyoruz. office glass partition, bölme duvar sistemleri, açık ofis sistemleri (call center grup), ofis cam kapı, laminat kapı, alüminyum kasalı kapı modelleri, floor coverings, asma tavan sistemleri, ofis mobilyaları, iç mimari dekorasyon ve proje ve uygulama anahtar teslim tadilat dekorasyon hizmetleri ile hayalinizdeki ofisi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Cam Bölme Sistemleri: Profesyonelliğe ve Estetiğe Açılan Kapı

STC Grup Konsept Mimarlık Dekorasyon olarak, yapı sektörünün her boyutunda çözüm üretme misyonumuzu; cam bölme sistemleri, bölme duvar, ofis bölme duvar, cam kapı, cam kapama, ofis ara bölme, dekorasyon ve iç mimari alanlarında faaliyet göstererek yerine getiriyoruz. Müşterilerimize verdiğimiz değeri, hizmet kalitemiz ve profesyonelliğimizden alıyoruz.

Ofis Bölme Sistemleri: Teknolojinin ve Kalitenin Buluşma Noktası

Teknolojiyi ve yeni teknikleri yakından takip eden bir firma olarak, sizlere en iyi ofis bölme sistemlerini sunmayı amaçlıyoruz. office glass partition sistemlerimizde kaliteden asla ödün vermiyoruz ve modüler bölme duvar çözümlerimiz ile ihtiyaçlarınıza en uygun hizmeti sunmaya çalışıyoruz

Modular Partition Wall

Bölme Duvar Sistemleri: Ofisinizin Dinamik Yapısına Uyum Sağlayan Çözümler

Partition wall ve modüler bölme duvar sistemlerimiz, demontable olma özelliği ile alüminyum ve camın estetiğini bir araya getirerek farklı ve kullanışlı hacimlerin elde edilmesini kolaylaştırır. office glass partition ve ofis ara bölme gibi uygulama ortamlarında hızlı bir şekilde uygulanırken, şık ve sade görünümüyle mekanlara değer katar.

Suspended Ceiling Systems

Asma Tavan Sistemleri: Estetik ve İşlevselliğin Mükemmel Buluşması

Suspended ceiling systems, sadece kullanım alanlarını kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda birçok alt yapıyı gizleyerek estetik bir görünüm kazandırır. Çekilen tesisat sistemlerine kolay müdahale imkanı sunarak işlevselliği de artırır. Alçıpan asma tavan, metal ve taşyünü tavan sistemleri gibi farklı seçenekler arasından dilediğiniz dekorasyona uygun asma tavanı seçebilirsiniz.

 
Floor Covering Systems

Zemin Kaplamaları: Farklı Fonksiyonlara ve Projelere Doğru Çözümler

PVC Vinly kaplama, laminant parke, carpet tile, yükseltilmiş döşeme, epoxy ve granit ürün alternatiflerimizle farklı fonksiyonlara ve projelere uygun zemin kaplama malzemesi çözümleri sunuyoruz. Otel, mağaza, kafe, ofis, spor merkezleri, fitness salonları, fuar alanları gibi alanlarda yükseltilmiş zemin uygulanabilir.

Bölme Duvar Projeniz ile ilgili danışmanlık alın.

Modular Partition Wall

Office Glass Partition Systems

Ofis Cam Bölme Duvar Sistemleri
Çagrı Merkezi - Call Center Sistemleri. Bölme ve Mobilya Masa
Açık Ofis Bölme Sistemleri - Ara bölücü Seperatör
en_USEnglish