Bölme Duvar Sistemleri

Hakkımızda

STC Grup

STC Grup Konsept Dekorasyon olarak, genç, dinamik, verdiği sözü tutan, devamlı kendini yenileyen bir ekibiz. Teknolojiyi ve yeni teknikleri yakından takip ediyoruz. Amacımız size en iyi hizmeti sunmaktır. Kaliteden hiç ödün vermedik ve vermemeye de kararlıyız. İnanıyoruz ki sizden gelen istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda çalışmamız bizim daha iyi hizmetler vermemizi sağlayacaktır.

Yapı sektörünün her boyutunda çözüm üretme misyonunu; bölme duvar, ofis bölme, cam kapı, cam kapama, ara bölme, dekorasyon ve iç mimari alanında faaliyet göstererek yerine getirmekteyiz. Müşterilerimize verdiğimiz değer, hizmet kalitemiz ve profesyonelliğimizden kaynaklanmaktadır.

Bölme duvar, zemin kaplama, asma tavan sistemlerinde deneyimli kadromuz ile mekanları ihtiyaç ve istekleriniz doğrultusunda tasarlıyor, projelendiriyor, uyguluyor ve zamanında teslim ediyoruz.
Firma olarak hedefimiz kalitemizden ödün vermeden, dürüst ve ilkeli hizmet anlayışıyla çalışmak, farklı alternatifle sunabilen, bütçenize göre alternatifli projeler üretebilen çözüm ortağınız olmaktır.


  • Adres ve Telefonlarımız

    Adres : Osmanağa Mah. Bahariye Cad. Ali Suavi Sk. ( Sanatçılar Sokağı ) No.22/6
    Kadıköy / İSTANBUL
    Tel : 216 405 27 82 – 541 00 16
    Email : stc@stcgrup.net