Kapı Modelleri

 Kapı Modelleri mekanın işlevine bağlı olarak seçilmeli dekorasyonda bütünlük sağlanmalıdır. Ofis ev iş yeri ve tüm konutlarda kullanılan kapı modelleri dekorasyonun durumuna göre değişir. Kapı modellerinde birçok seçenek bulunmaktadır. Masif Kapı Laminat kapı Cam Kapı Panel Kapı Lake Kapı vs sıralayabiliriz.

Ofis Kapı Modelleri olarak Alüminyum Teleskopik ayarlanabilir kasalı laminat kapı tercih edilebilir.

Kapı modelleri gelişen teknoloji ile birçok alternatif modeli de yanında getirmektedir. Ofis ev ve diğer alanlarda kullanılan kapılar dekorasyonun da bir parçası haline geldi. Kapı modelleri günümüzde kullanılan cam kapı Alüminyum kasalı kapı lamine kapı senkronize kaplamalı kapı panel kapı masif kapı ahşap kapı  dekorasyon’a uygun olarak kullanılmaktadır.

Kapı Modelleri için aşağıdaki linklerden giriş yapabiliriniz.

     Cam Kapı                        Alüminyum Kasalı Kapı                            Lamina Kapı                        Fotoselli Kapı

         Cam Kapı                     Alüminyum Kasalı                     Laminant Kapı                      Fotoselli Kapı

Bunların başında panel kapılar gelmektedir, bunun sebebi ekonomik olmasıdır. Olumlu ve olumsuz özellikleri ; Panel kapıların hafif olması kullanıcı için kolaylık ancak uzun vadede çok sağlam olmayabilir. Çarpmalarda ve dayanıklılıkta yapısı gereği kullanılan malzemesinin direnci zayıftır. Yapılışı çift taraf için hazır plakaların ölçülendirilen iskeletine arasına ızgara mukavva döşenir.

Masif Kapı İki yüzü MDF üzerine ahşap kaplama preslenir, kenarları finger-jointli bu kapıların iç kısmı craft olarak imal edilmektedir. Masif kaplama kapılar tam dolu MDF kapılara nazaran daha hafiftir. Üçlü menteşe sistemi ile montaj yapıldığından sarkma söz konusu olmaz. Çeşit bakımından zengindir. Her türlü ahşap yüzeyin mekana yansımasını sağlar. Ahşap Kaplama Masif Kapı zannedildiği gibi tamamı ağaçtan yapılmış masif kapı değildir. İlerleyen teknoloji ile ağaç ürünlerinin işlenmesi ile elde edilmiş parçaların bir araya getirilmesiyle elde edilir. Daha sonra cila aşamasına gelir mat ipeksi mat ve parlak olarak cila veya boya uygulanabilir.

Ofis Bölme Sistemleri ile Uyumlu Tasarımlar

Cam kapılar, ofis bölme sistemleri ile mükemmel bir uyum sağlar. Farklı bölme sistemleri ile birlikte kullanılarak ofisinizde farklı çalışma alanları oluşturabilirsiniz. Örneğin, toplantı odaları, yönetici odaları ve çalışma alanları cam kapılar ile ayrılabilir ve her alana özel bir atmosfer kazandırılabilir.

İç Mimari Dekorasyon yapı elamanları olan kapı modelleri tasarıma uygun olarak dizayn edilir.
 
  

Kapı Modelleri

tr_TRTurkish