Karo Halı Kaplama

Karo Halı Kaplama günümüz modern binalarında, zeminde tercih edilen yükseltilmiş döşeme üzerine uygulanacak en iyi çözümdür.

Karo halılar daha ekonomiktir. Fire, mekara göre %1 ila %7 değişim göstermektedir.

Karo halı kalite, renk, desen ve teknolojik yeniliklerde öncülük yaratan bu yer döşemesi, özellikle ticari mekanlar için ideal ve estetik çözümler sağlamaktadır.
Ticari zemin kaplama malzemeleri arasında son birkaç yıldır trend haline gelen karo halılar estetiğe önem verilen ve konfor aranılan mekanlarda, hijyene önem veren mükemmel bir çözümdür.

Karo halı kaplaması akustik performansın/ses yalıtımının ve statik enerji dayanımının yüksek olmasının yanı sıra, yangın standartlarına uygun olup IS0 9002,14001 sertifikalarına sahiptir. Yükseltilmiş döşeme üstünde olduğu kadar, betonarme döşeme üzerinde de rahatlıkla uygulanabilen karo halılar, gerektiğinde istenilen kısımların sökülüp değiştirilmesi, zeminde farklı renkler kullanılarak istenen desenlerin oluşturulabilmesi gibi döşeme kolaylığı avantajlardan dolayı tercih edilmektedir Karo halılar daha ekonomiktir; mekanın ölçüleri ne ise kullanılan halı miktarı hemen hemen aynı metrajdadır, fire çok azdır.